Żuki
Dobry Band

Kontakt

Telefon:

+48 52 52 22 009

+48 52 52 22 050


E-mail:

biuro@estradamobilna.pl

Skontaktuj się z nami! Na pewno znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Żuki PDF Drukuj Email

e-maill: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. | strona internetowa

Od początku lat osiemdziesiątych w tym samym składzie: Piotr Andrzejewski (gitara, wokal), Adam Staniszewski (gitara, wokal), Marek Posieczek (gitara basowa, wokal), Jerzy Bołka (perkusja), popularyzują największe przeboje Rock`a lat 60 i 70. Głównie utwory The Beatles, której nazwę przejęli w języku polskim oraz innych gwiazd tego okresu: Led Zeppelin, Free, Krzysztofa Klenczona, a także autorskie utwory.
W Studenckim Centrum Pracy Twórczej "Beanus`70" w Bydgoszczy dołączył do Zespołu, w roli producenta Mirosław Balbuza, po czym w 1987 roku zadebiutowali na profesjonalnej scenie. Od pierwszego koncertu rodzimy show business i gwiazdy polskiej estrady znakomicie odebrały zespółi należycie oceniły jego wartość polegającą na zaskakującej wierności interpretacji z oryginałami, naturalności, a przede wszystkim na spontanicznej radości i żywiołowości promieniującej za sceny. Tym bardziej, że wtedy prezentowanie "cudzych" utworów anglojęzycznych na profesjonalnej polskiej estradzie, praktycznie graniczyło z cudem w kontekście rodzimej, lansowanej na kultowych festiwalach i w mediach twórczości.

Odtąd podróżują ze swoją muzyką praktycznie po całym świecie, gdyż ich produkcja doskonale sprawdza się w każdych warunkach, od imprez studenckich, klubowych, bali, programów telewizyjnych i radiowych, po koncerty estradowe oraz wielkie trasy koncertowe i promocyjne produktów adresowanych do szerokiego spektrum wiekowego. Szczególną pozycję stanowią elitarne imprezy firmowe, podczas których przedstawiciele różnych środowisk zawodowych doskonale integrują się, odreagowują stres oraz regenerują energię do dalszych osiągnięć i sukcesów.
Do wyjątkowych sukcesów należą także wspólne występy z gwiazdami światowych scen: z grupami Electric Light Orchestra, The Rubettes, Slade, Kings, The Trogs, The Marmolade, Swinging Blue Jeans, Bad Boys Blue, Boney M, Pet Shop Boys, Smoke, Texas, Bob`em Kimbal`em (Toto), Fish`em (Maryllion), gwiazdami rosyjskiej i włoskiej estrady. Zdobyli szereg prestiżowych wyróżnień i nagród w kraju i za granicą. Dotychczas nagrali płytę "DOM" z kompozycjami ich Idola - Krzysztofa Klenczona, natomiast ich utwory znalazły się w wielu wydawnictwach fonograficznych. W przygotowaniu jest debiutancki materiał z własnymi kompozycjami.

Ostatnią propozycją zespołu są prezentacje utworów w wersjach symfonicznych u boku dyrygentów Jana Walczyńskiego, Marka Czekały i Andrzeja Marko. Wśród pereł tego produktu są między innymi interpretacje utworów Kashmir, The Rain Song (Led Zeppelin), Golden Slumbers, All You Need Is Love (The Beatles), Jesień Idzie Przez Park (Czerwone Gitary) i wiele innych. Zespół także szczególnie sobie ceni udział w licznych imprezach dobroczynnych, gdzie od wielu lat pomaga osobom pokrzywdzonym przez los. Kochają koncerty, prezentacje na żywo przed własną, wspaniałą, wielopokoleniową publicznością, która uśmiechnięta, z bijącym sercem lubi tak samo, jak oni radować się, "...tańczyć i krzyczeć..." przy ulubionych, rockowych przebojach XX wieku.
Ugruntowaną, stabilną pozycję zespołu ŻUKI na międzynarodowym rynku muzycznym zawdzięczamy naszej cudownej widowni a także wszystkim producentom i organizatorom, którzy od wielu lat bez żadnych problemów i z zaufaniem korzystają z naszych usług.

Nasza firma od wielu lat współpracuje z zespołem Żuki obsługując ich koncerty z obustronnym zadowoleniem. Z wielką przyjemnością możemy polecić zespół na różnego rodzaju koncerty plenerowe jak i kameralne czy eventy firmowe. Żuki sprawdzą się w każdym przypadku grając muzykę, która porwie wszystkie pokolenia. Doskonały kontakt z publicznością zapewniają charyzmatyczni muzycy. Na koncertach Żuków usłyszymy piosenki, które wszyscy znają w najlepszym wykonaniu.

 
  • Estrada Mobilna.pl
  • Estrada Mobilna.pl
  • Estrada Mobilna.pl
  • Estrada Mobilna.pl
  • Estrada Mobilna.pl
  • Estrada Mobilna.pl

© 2010-2014 Estrada Mobilna.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.