Żuki
Dobry Band

Kontakt

Telefon:

+48 52 52 22 009

+48 52 52 22 050


E-mail:

biuro@estradamobilna.pl

Skontaktuj się z nami! Na pewno znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

O nas PDF Drukuj Email

Jesteśmy firmą, która od lat skupia się na kompleksowej obsłudze, od strony technicznej, wydarzeń takich jak koncerty, festyny czy uroczystości religijne.Nasz zespół tworzą młodzi i ambitni ludzie, którzy za cel stawiają sobie zadowolenie klienta poprzez wykonanie usługi na wysokim poziomie. Siedziba naszej firmy znajduje się w legendarnej stolicy Polski - Kruszwicy, gdzie serdecznie zapraszamy!

Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy oraz rewelacyjna scenę mobilną. Zapewniamy własny transport oraz energię elektryczną, dzięki czemu jesteśmy niezależni od otoczenia.

Współpracujemy z domami kultury, urzędami miejskimi oraz gminnymi, instytucjami samorządowymi, szkołami oraz firmami. Potwierdzeniem zadowolenia klientów korzystających z naszych usług są wystawiane przez nich referencje oraz wielokrotne powracanie do nas.

Powodzenie przedsięwzięć i zaangażowanie naszej ekipy zapewnia fakt, iż każdy z nas łączy pasję jaką jest obsługa imprez z pracą zawodową. Naszym klientom chcemy zapewnić komfort i przekonanie, że impreza obsługiwana przez nas kończy się zawsze sukcesem.

Nasi pracownicy uczestniczą w kursach i szkoleniach, aby zapewnić Państwu jeszcze bardziej profesjonalną obsługę.

 
  • Estrada Mobilna.pl
  • Estrada Mobilna.pl
  • Estrada Mobilna.pl
  • Estrada Mobilna.pl
  • Estrada Mobilna.pl
  • Estrada Mobilna.pl

© 2010-2014 Estrada Mobilna.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.