Żuki
Dobry Band

Kontakt

Telefon:

+48 52 52 22 009

+48 52 52 22 050


E-mail:

biuro@estradamobilna.pl

Skontaktuj się z nami! Na pewno znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Scena PDF Drukuj Email

Estrada mobilna jest idealnym rozwiązaniem w miejscach, gdzie nie ma możliwości ustawienia dużego zadaszenia lub po prostu nie jest ono potrzebne. Znakomitym atutem konstrukcji tego typu jest minimalny czas potrzebny na rozłożenie i przygotowanie sceny do występu, który wynosi poniżej jednej godziny! Pozwala to na przemieszczanie sceny w kilka miejsc w ciągu jednej doby.

Scena posiada wymagane homologacje w zakresie niepalności, antypoślizgu. Scena wyprodukowana została przez firmę AL-SPAW. Wymiary sceny to 7,5m (szerokość) x 6m (głębokość) x 5,1m (wysokość).

Doskonale sprawdza się w uroczystościach sakralnych, dożynkach, występach zespołów muzycznych. W naszej ofercie znajduje się kilka gotowych, przygotowanych na scenę mobilną, zestaw oświetlenia efektowego oraz białego, które w zależności od budżetu imprezy zainstalujemy i obsłużymy dla Państwa.

Biorąc pod uwagę fakt, iż scena jest przyczepą, którą wozimy za busem istnieje możliwość wynajmu sceny na terenie całej Polski. Doliczamy wtedy jedynie koszt transportu.

 

Na większe imprezy oferujemy Państwu wynajem zadaszenia dwuspadowego wraz z podestem scenicznym. Scena o wymiarach 11m x 9m została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zgodnie ze wszystkimi niezbędnymi atestami i certyfikatami. Zapewnia to bezpieczeństwo i ochronę przed skutkami zjawisk atmosferycznych osobom i sprzętowi na niej się znajdujących.

Dodatkowym atutem są posiadane przez nas balasty wodne, dzięki którym można zabezpieczyć zadaszenie sceny bez konieczności niszczenia podłoża poprzez wbijanie tradycyjnych śledzi. Jest to ważne, gdyż wiele placów oraz rynków w miastach czy gminach przeszło rewitalizację.

Podest składa się z modułów 1m x 2m o regulowanej wysokości (od 1m do 1,8m) co daje dużą dowolność w dopasowaniu kształtu sceny. Moduły pokryte są warstwą antypoślizgową, a cały system otoczony jest barierkami spełniającymi rolę nie tylko estetyczną, lecz przede wszystkim ochronną.

Tworzymy również konstrukcje indywidualne i nietypowe. W całości podest i zadaszenie tworzą obiekt, który spełnia wszelkie wymagania jakościowe i estetyczne. Scena wznoszona i obsługiwana jest przez wykwalifikowaną i przeszkoloną ekpię, która cały czas czuwa nad bezpieczeństwem sceny. Zadaszenie to idealnie sprawdza się na dużych koncertach, dniach miast, występach licznych grup tanecznych, folklorystycznych i artystycznych.

Zapraszamy do galerii, gdzie znajdują się zdjęcia z obsługiwanych przez nas eventów.

 
  • Estrada Mobilna.pl
  • Estrada Mobilna.pl
  • Estrada Mobilna.pl
  • Estrada Mobilna.pl
  • Estrada Mobilna.pl
  • Estrada Mobilna.pl

© 2010-2014 Estrada Mobilna.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.